• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Divorci prej 300 milionë dollarësh trondit Hollywood-in

Ndarja prej 300 milionë dollarësh trondit Hollywood”, ishin këto fjalët në kryeartikullin e revistës “OK!”. Kopertina e parë e revistës amerikane “OK” bëri bujë gjithandej duke surprizuar të gjithë me lajmin për një divorc të mundshëm midis avokates libaneze Amal dhe aktorit George Clooney. Në shpjegimet e artikullit shkruhet se Amal dëshiron fëmijë, ndërsa ai jo. Divorci do të sillte edhe ndarjen e pasurisë së 55-vjecarit me bashkëshorten e tij, duke ju dashur t’i dorëzojë gjithashtu edhe vilën në Liqenin e Komos. Në artikull shkruhet se ndonëse ata se e duan njëri-tjetrin kanë kuptuar se duan gjëra të ndryshme në jetë.