• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ditët e para të vitit larg shtëpisë, ja destinacionet që kanë zgjedhur personazhet e njohur shqiptarë

Të gjithë preferojnë që ditët e para të vitit të relaksohen për të nisur punën me energji të reja. Nuk ka më mirë se sa kur këto ditë pushimi të kalohen pranë njerëzve më të dashur. Pikërisht të njëjtën gjë kanë vendosur të bëjnë edhe disa nga personazhet e njohur të showbiz-it shqiptar. Shumë prej tyre kanë lënë shtëpitë, për t’u arratisur drejt destinacioneve të ndryshme. Disa kanë zgjedhur vendet me borë, për t’u përshtatur më shumë me stinën dhe momentet festive.

Ndërsa disa të tjerë kanë preferuar vendet ekzotike, për të marrë disa rreze dielli në këto ditë të ftohta dimri.

Udhëtime të tilla nuk do t’i bënin dëm askujt, prandaj nëse keni pak kohë të lirë niseni dhe ju vitin kështu dhe ju sigurojmë se do të ndiheni shumë më mirë. /revistawho.com