• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ditët e fundit të shtatzënisë, Beyonce ndryshon tërësisht ‘look’

Fundjava që kaloi e gjeti Beyoncen pranë njerëzve të dashur, mamasë së saj dhe mikeshës këngëtare, Kelly Rowland.  Nga një foto e postuar në profilin e nënës së Beyonces, shohim se përveç nurit të shtatzënisë, këngëtarja ka ndryshuar dhe modelin e flokëve. Ajo e ka bërë gjithë kokën gërsheta, një trend që me siguri tani do të përdoret nga gjithë vajzat. Diva e muzikës botërore është në pritje të dy binjakëve.

3/4th of my girls❤️ Missing 1/4 at Cochella😌 My Solo❤️❤️Bianca

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson) on