• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ditëlindje në karantinë, Victoria dhe fëmijët nuk harrojnë të surprizojnë David Beckham

Edhe ish-futbollisti i famshëm David Beckham ka festuar ditëlindjen e tij në karantinë. Ishte Victoria ajo që ditën e djeshme e uroi David publikisht me një video të momenteve të tyre më të lumtura. Megjithatë ajo dhe fëmijët nuk kanë harruar ta surprizojnë David, duke i bërë një tortë dhe duke i kënduar plot dashuri këngën e ditëlindjes. “Nuk mund të isha më i lumtur”, thotë David mjaft i emocionuar. Pavarësisht se në këtë ditëlindje ai nuk ka patur pranë djalin e madh, Brooklyn, familjarët e tjerë dhe miqtë, Victoria është kujdesur që David të festojë në kushtet e karantinës.