• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ditëlindja e vajzës bashkon Rudina Dembacajn me ish-partnerin, moderatorja ndan portretin e bukur familjar

Edhe pse të ndarë, Rudina dhe ish-partneri i saj, Aleksi kanë treguar se ruajnë një marrëdhënie perfekte. Në fillim të gjithë u befasuan nga një postim i Rudinës ku shkruante me humor për vajzat se Aleksi ishte single tashmë. Ndërsa së fundmi dyshen e ka bashkuar ditëlindja e vajzës së tyre, Viktorja. “Viktorja, e bukura jone! Sot ti ben 3 vjeç, 3 vite drite e lumturi per ne. I lutemi Zotit te jemi gjithmone prane teje, vetem per te te pare te rritesh e lumtur. Nga gjithe gjerat e kesaj bote e vetmja gje qe nuk do te mungoje kurre eshte dashuria. Te duam shume!!!”, shkruan Rudina në foton ku shfaqen të tre. Me sa duket, ndarja nuk ka ndikuar aspak në portretin e tyre të bukur familjar.