• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ditëlindja e gjen për herë të parë si nënë, Vilma Masha ndan foton e veçantë me vogëlushen

Disa muaj më parë, moderatorja e  njohur e sportit Vilma Masha u bë nënë për herë të parë. Sot Vilma feston ditëlindjen dhe me siguri ky vit është më speciali për të pasi e gjen si nënë. Si për ta theksuar këtë, Vilma ka ndarë foto me vogëlushen e saj, Sea, e cila është dhurata më e bukur për ditëlindjen. Ajo që vihet re është se Sea është rritur shumë. Edhe pse mami Vilma është kujdesur gjithmonë ta ruajë imazhin e saj sepse është akoma e vogël, nga foto kuptohet lehtë se Sea është vajzë shumë bukuroshe.