• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ditë të vështira për familjen e Enca Haxhia, këngëtarja humb personin më të dashur

Familja e këngëtares Enca Haxhia është duke kaluar ditë teper të vështira. Sipas “Iconstyle” babai i saj fatkeqësisht është ndarë nga jeta ditën e dielë.

Sokol Haxhia ka ndërruar jetë në moshë të re dhe shkaku i vdekjes akoma nuk dihet.

Enca asnjëherë nuk e ka fshehur marrëdhënien e saj shumë të ngushtë me të atin dhe gjithmonë nëpër intervista këngëtarja i ka dedikuar atij fjalë zemre.

Mirëpo si Enca ashtu dhe motra e saj Uindi nuk kanë reaguar akoma për këtë lajm të hidhur.

CLOSE
CLOSE