• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Dita nis me diell, por pasdite priten surpriza të pakëndshme

Moti sot në Shqipëri pritet të ndikohet nga masat ajrore të paqëndrueshme dhe të lagështa. Gjatë ditës së sotme priten edhe reshje shiu me intensitet të ulët kryesisht në jug, një pjesë të qendrës dhe të gjitha zonat malore të lindjes, mundësi edhe për shtrëngata me rrebeshe shiu e breshër. Temperaturat e ajrit gjatë ditës së sotme do të luhaten nga 20 deri në 28 °C./revistawho.com