• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dita e verës vjen plot surpriza, Erion Veliaj zbulon emrin e yllit ndërkombëtar që do të performojë në Tiranë

Dita e Verës në Tiranë ka ardhur plot surpriza. Kryetari i bashkisë, Erion Veliaj ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale, se këngëtari më i dashur i të rinjve jo vetëm brenda vendit, por dhe jashtë tij, Maluma do të performojë në Tiranë në 14 mars.

Përveç gjithë spektaklit që siguron kjo festë si çdo vit, nuk do të mungojë dhe zëri i Malumës i cili pritet të këndojë hitet më të dashura të publikut./revistawho.com