• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

Disa këshilla për dhuratë në ditën e ‘Shën Valentinit’

‘Shën Valentini’ po afron dhe të gjithë i mundon zgjedhja e dhuratës. Aktorja e njohur, Lusiana Lopilato, në profilin e saj zyrtar ka dhënë disa këshilla se çfarë mund t’i blini partnerit. Ajo tregon disa detaje romantike që do e bënin atë ditë perfekte.

  1. Si fillim duke njohur shijet e meshkujve dhe duke ditur se e ngrëna është pika e tyre e dobët, do ishte bukur një kuti me çokollata në formë zemre.
  2. Filmat romantikë do ishin një zgjedhje e shkëlqyer për dhuratë dhe më pas për të kaluar natën bashkë si psh ‘Titanic’, ‘The Notebook’ etj.
  3. Një dhuratë tjetër shumë e këndshmë do ishte një disk me këngët që ju kanë shoqëruar gjatë lidhjes tuaj dhe që ju kujtojnë njëri-tjetrin.
  4. Sigurisht që dhe lulet nuk ikin kurrë nga moda dhe do ishin dhuratë e bukur edhe për meshkujt.
  5. Dhe në fund një veshje të brëndshmes seksi do e lumturonte shumë partnerin.