• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Dilemat e një gruaje shtatzënë”, Arbana Osmani ndan këto momente nga kuzhina e saj

Ndonëse moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka qenë mjaft e rezervuar përsa i përket shtatzënisë, duket se hera herës ajo ka ndarë disa detaje se si po e kalon këtë periudhë. Së fundmi ajo ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku ka treguar dilemat e ditës midis makaronave tagliolini dhe tagliatelle, të cilat vendosi t’i gatuajë njësoj.

“Dilemat e një gruaje shtatzënë”, shprehet moderatorja teksa filmon makaronat duke i gatuar.
Kujtojmë se Osmani është në pritje të fëmijës së saj të dytë, lajmin e të cilit e dha në ditën e lindjes së partnerit të saj, Eduart Grishaj./revistawho.com