• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Dikush tha “Po” ditën e djeshme dhe Tirana ka një çift të ri

Prima balerina e Teatrit të Operas dhe Baletit, Adela Muçollari, ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Helton Shkurtin, djali i veteranit të basketbollit, Nine Shkurti.

Balerina mori propozimin për martesë në ditën e saj të lindjes më 7 mars në një festë të thjeshtë dhe ptivate.

Dy të rinjtë tashmë kanë hedhur një hap të rëndësishëm drejt një jete të re bashkë./revistawho.com