• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Diell, vranësira dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit

Shqipëria përgjatë kësaj fundjave parashikohet të ndikohet nga kushte të ndryshueshme atmosferike, ku do të mbajë mot me diell, kthjellime, vranësira dhe reshje lokale shiu.

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe reshje lokale shiu. Temperaturat parashihet të lëvizin 21 deri në 25 °C./motilokal