• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Diell dhe vranësira kalimtare. Parashikimi i motit sot në Shqipëri

Moti sot në Shqipëri pritet të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme, me kthjellime në pjesën më të madhe të vendit, vranësira të pakta kalimtare përgjatë mesditës. Temperaturat e ajrit gjatë ditës së sotme do të luhatën nga 17 deri në 23 °C./revistawho.com