• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Diell dhe rritje temperaturash. Po rikthehet pranvera?

Dita e sotme do të kushtëzohet nga mot i kthjellët dhe temperatura në rritje. Maksimumi i tyre do arrijë në 19 gradë celsius duke na dhënë ndjesinë e pranverës sërish. E gjitha dita do kushtëzohet nga moti i mirë. Po ashtu edhe ditët në vazhdim.

Mesa duket ka ardhur koha të ndjejmë tamam shijen e pranverës, ndaj përgatituni për të pasur ditë më të bukura./revistawho.com