• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Dhuratat e Kardashianëve konkurojnë njëra-tjetrën. Kourtney mori një kopësht të tërë

Kjo nuk është hera e parë që motrat Kardashian i shohim të llastohen në të tillë formë, por me siguri nuk do jetë as e fundit. Kourtney ishte e radhës për të marrë suprizë kaq të madhe nga i dashuri i saj, Travis Barker. Ai e llastoi me shumë tulipanë dhe lule gardenias, sepse ashtu mund t’ia merrte vëmendjen. Veç buqetave gjigande në tokë, kishte edhe lule të varura në tavan. Fotot i publikoi vetë Kourtney, e cila pranoi se janë të preferuarat e saj. Pas surprizës, e pritën 42-vjetorin bashkë me ëmbëlsira dhe duke darkuar.

Ka mënyrë më të mirë për të pritur 42-vjetorin? Ne mendojmë se Travis i rriti shumë standardet./revistawho.com