• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dhurata Dora shënon një super rekord, kënga e saj bëhet e treta që…

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka shënuar një tjetër rekord me këngën e saj “Zemër” në bashkëpunim me Soolking.  “Zemër” është klikuar 500 milionë herë dhe kjo arritje me siguri e ka bërë mjaft krenare Dhuratën. Kjo bën që ky projekt të jetë i treti me tekst shqip që arrin këtë sukses. Ajo e ka shpërndarë vetë lajmin në “Instastory”.  Era Istrefi vazhdon të kryesojë duke ju afruar shifrës prej 800 milionë klikime e më pas “Të ka lali shpirt” nga Silva, Dafi e Mandi me afro 560 milionë klikime.