• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Në shtëpinë e...

Dhomë teatër, dhomë për veshjet… Brenda shtëpisë luksoze të Kylie Jenner (FOTOT)

Më e vogla e familjes Kardashian/Jenner po rritet, domethënë 18 vjeç është, por e rritur mjaftueshëm për të pasur një shtëpi të vetën. Sipërmarrësja ka paguar 2.6 milion dollarë për shtëpinë në Calabasas. Kylie ka vendosur ta shesë me një çmim marremendës prej 3.9 milion dollarë. Ajo ka punuar me arreduesin Jeff Andrews për të personalizuar shtëpinë me guston dhe stilin e saj. Shtëpia përfshin një dhomë për veshjet dhe këpucët, një dhomë teatri, 5 dhoma dhe një dhomë fjetje me hyrje në një dollap gjigand veshjesh. Dizajni është bardhë e zi, tepër modern./revistawho.com