• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Devis Muka bëhet baba, vjen në jetë Negin (foto)

Sot është një ditë që do të shënohet si më e lumtura në kalendarin e jetës së aktorit Devis Muka. Për herë të parë ai u bë baba. Devi ka mbajtur sot në krahë vajzën e tij të parë. Ai dhe bashkëshortja e kanë pagëzuar të voglën me emrin e veçantë Negin. “Mirëseerdhe Negin. Do ta bëj botën të bukur veç për ty”, ka shkruar aktori simpatik në profilin e tij të “Facebook”, krahas fotos ku pozon me të voglën në duar. Edhe redaksi e “WHO” uron për Negin jetë të gjatë e të lumtur.