• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Detajet bëjnë diferencën në veshjen e Ajola Xoxës, por ja kush ia ka stiluar ato

“Aty ku ka dashuri, ka edhe bukuri”, shkruan juristja Ajola Xoxa në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale. Dhe detaji i trëndafilave në veshjen e bashkëshortes së kryebashkiakut, Erion Veliaj e bëjnë sa vintage aq edhe stil. Trëndafilat janë punuar me dorë nga gjyshja e saj, andaj edhe kjo veshje është shumë e dashur për Ajolën.

image