• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Teknologji

Dëshironi të blini një ‘iPhone’? “Apple” zbulon çmimet e telefonave që sapo hodhi në treg

Ditën e sotme “Apple” zhvilloi eventin më të rëndësishëm të vitit. Para disa orësh ata prezantuan produktet më të reja dhe pjesë e tyre ishin edhe telefonat e rinj të “iPhone”. Teknologjia e avancuar e tyre ka arritur në një shkallë tjetër dhe çmimet ju përshtaten opsioneve që ofron telefoni.

‘iPhone Xr’ vjen me një çmim fillestar prej 699 dollarë, ‘iPhone Xs’ vjen me çmim fillestar prej 899 dollarë dhe ‘iPhone Xs Max’ vjen me një çmim fillestar prej 999 dollarë. /revistawho.com