• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dëshira e etur e Emma Stone për të ngrënë para

Aktorja Emma Stone është shfaqur pë herë të parë në një video muzikore dhe kjo ka ndodhur pikërisht për projektin muzikor të Will Butler, “Anna”.

26-vjeçrja momentalisht ndodhet në xhirmet e muzikalit “La La Land”, së bashku me aktorin Ryan Gosling, por duket se aktorja ka gjetur kohë për viedoklipit e grupit të saj të preferuar.

Në videon muzikore, Stone shihet në një anije të madhe duke futur në gojë një tufë me para. Aktorja është një nga fanset më të mëdha të grupit kanadez, e cila ka marrë pjesë në koncertet e tij se bashku me të dashurin Andrew Garifiels.

ema1

ema3

ema5