• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Deshi, s’deshi, deputeti shqiptar pranoi se të dashurën e parë e kishte italiane!

Jeta private e personazheve publikë është gjithnjë interesante, ama akoma më interesante janë jetët private të deputetëve.

Mbrëmjen e kaluar, ‘Soiree’ me Jonida Shehun ishte e gjitha e dedikuar Italisë dhe gjithë asaj që na bën të dashurojmë kulturën italiane.

Ndër të ftuarit e mbrëmjes ishte edhe deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj.

Gjatë bisedës, moderatorja e programit, Jonida e pyeti deputetin se dinte që e dashura e tij e parë qenë italiane. Shehaj, i vënë në siklet, filloi të qeshë dhe u shpreh se nuk kishte rëndësi tashmë dhe devijoi të gjithë bisedën. Epo, duket se një përgjigje e morëm nga Shehaj dhe ajo qenka pozitive./revistawho.com