• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Deputetja Majlinda Bregu, parakalon në tapet me vajzën dhe partnerin

E shoqëruar nga prindërit e saj vajza e madhe e deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu ka shkëlqyer gjatë një eventi në tapetin e kuq.

E veshur me një fustan të kuq mjaft tërheqës ajo na sjell versionin e së ëmës në moshë më të re. Ngjashmëria e tyre bie në sy lirshëm nga fotot e shkrepura gjatë parakalimit.

Ndërkohë mjaft elegant duket edhe çifti Namiz-Majlinda.