• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Demir bëhet xheloz për Selinën, të hënën në “Kudo bashkë”

Selin qëndron deri vonë me Ajdën dhe Merven teksa Demir qëndron zgjuar duke e pritur. Pavarësisht debateve mes tyre Selin kujdeset për Demirin kur kthehet në shtëpi. Ajde dhe Ibo shohin film dhe i zë gjumi së bashku. Selin dhe Demir i mbajnë inat njëri-tjetrit por e kanë të pamundur të qëndrojnë larg. Demir fillon të bëhet xheloz kur sheh Selinën me Burakun. Nga ana tjetër edhe Selin bëhet xheloze për Demirin për shkak të Alarës. Çfarë ka planifikuar kjo e fundit për udhëtimin e tyre në Paris?