• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Demi Lovato injoron çmimet ‘MTV VMA’, fansat e Taylor Swift i kundërvihen për këtë arsye

Demi Lovato nuk ka marrë pjesë në çmimet e ‘MTV VMA’ të 2019 dhe nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ka shpjeguar se kishte një arsye për këtë vendim. Megjithatë fansat e Taylor Swift kanë ngritur dyshimet se Demi e ka bërë këtë veprim për t’i dalë kundër Taylor dhe kjo për shkakun se në debatin midis Swift dhe Scooter Braund, ajo mbështet menaxherin e saj.

Ndjekësit kanë nisur të lënë një sërë komentesh negative për këtë situatë duke pasur përplasje midis fansave të Demi-t dhe Taylor. Momentalisht Lovato është duke u marrë me një projekt të ri dhe kjo duhet të jetë dhe arsyeja e mungesës së saj./revistawho.com