• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Teknologji

Del aplikacioni që tregon se kush iu ka fshirë nga Facebook, ja si ta shkarkoni

Në listën e gjatë të miqve që ju keni në Facebook, e keni të vështirë të shikoni se kush iu ka fshirë. Por së fundmi në Android dhe IOS është hedhur në aplikacion, i cili iu mundëson të shikoni së kush iu ka fshirë nga lista, shkruan sot “Panorama”. Nëse kërkoni në ‘playstore’ dhe ‘appstore’ me “who deleted me”, iu del një aplikacion, i cili pasi të shkarkohet, tregon kush janë ish- miqtë tuaj në Facebook.