• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Deklarata bombë’ e Anxhela Peristerit: Lidhja ime mbaroi sot…(FOTO)

Anxhela Peristeri, këngëtarja e cila nuk është përfolur shpesh për jetën e saj semintentale, ka shkruar disa rreshta në rrjete sociale, që fillimisht të bëjnë të mendosh se ajo e ka zemrën e thyer nga një lidhje e mbaruar. Por në fund kupton që çdo gjë është një shaka dhe ajo shkruan se sot ka mbaruar lidhja me picat, hamburger-at e coca-cola, si duket për t’ju futur një diete.

dajhfvhsaesa