• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dedikuar njeriut më të shtrenjtë, Kida zbulon tatuazhin në dorën e saj

Këto javë karantinimi, Kida ka vendosur të qëndrojë me familjarët e saj duke pezulluar çdo aktivitet tjetër të mundshëm. Këngëtarja ka ndarë foto dhe video të ndryshme në rrjetet sociale si ‘Instagram’ apo ‘Tiktok’, duke treguar se si po kalojnë këto ditë për të. Megjithatë së fundmi Kida ka treguar me anë të një postiminnjë tatuazh, i cili i është dedikuar gjyshes së saj.

“Gjyshja ime do të jetë gjithmonë, përgjithmoni im”, ka shkruar Kida krah fotos në ‘Instastory’.
Me foton e publikuar, Kida ka treguar se shkronja F simbozlion një njeri shumë të dashur për të si gjyshja./revistawho.com