• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

David Beckham uron nënën e tij me foton e vjetër nga fëmijëria

David Beckham ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar nënën e tij në ditën e lindjes. Përveçse e gëzoi me një festë surprizë që e organizoi mes familjarëve, ish-futbollisti ka publikuar edhe një foto të vjetër bardhezi ku shfaqet me të ëmën. “Gëzuar ditëlindjen mami më e mrekullueshme në botë. Uroj të kesh ditën më të bukur seps e meriton. Të duam shumë”, shkruan Beckham.

Në fotot e publikuara ai shfaqet si mbeshtetës i klubit sportiv Manchester United me të cilin ka luajtur për disa vite dhe në tjetrën me motrën dhe nënën e tij.

Festimet nga ditëlindja kanë qenë të shumta, por vetëm pak momente janë bërë publike. / revistawho.com