• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dasma me Jennifer Lopez po afron, Alex befason me deklaratën: Të gjithë ish-partnerët të ftuar

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex, duket se çifti ka filluar të bëjë përgatitjet e para të dasmës duke përfshirë këtu edhe listën e të ftuarve. Në një intervistë në “GMA 3: Strahan, Sara and Keke”, ish-lojtari i “New York Yankees” konfirmon se ish-partnerët e tyre do jenë pjesë e dasmës. “Do thoja që edhe ish-at janë të ftuar në dasmë. Të gjithë. Sa më shumë aq më mirë”, thotë Rodriguez kur u pyet nëse ceremonia do ishte pa ish-partnerët. Burime të shumta kanë informuar ‘US Ëeekly’ se JLo e sheh Alex Rodriguez si shpirtin e saj binjak, ndërsa në anën tjetër Alex e sheh bashkëshorten e ardhshme si “dhuratë nga zoti”. Martesa e tyre mendohet se do zhvillohet së shpejti dhe se do jetë çdo gjë që ne nuk kemi menduar kurrë.