• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dashuri si e Marinës dhe Getoarit, çifti feston ‘Shën Valentinin’ e parë si të martuar

Të gjithë ditën e ‘Shën Valentit’ preferojnë të festojnë në mënyra të ndryshme. Gjatë gjithë ditës kemi parë se si çiftet e showbiz-it shqiptar zgjodhën për të uruar e surprizuar njëri-tjetrin. Por një nga më të veçantit që me siguri do tu surprizojë dhe ju, është mënyra se si kanë zgjedhur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi për të festuar. Në një darkë super romantike, buzë detit dhe gjithë tavolina e rrethuar me qirinj në formë zemre në këtë mënyrë zgjodhën të festonin dashurinë e tyre Marina dhe Geti. Me siguri ky do të jetë dhe ‘Shën Valentini’ që çifti do të mbajë mend gjatë, sepse festojnë për herë të parë si burrë e grua. /revistawho.com

Love each other! #happyvalentinesday❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on