• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dashuri në kohën e Koronavirusit, Feron dhe Arbenitën nuk i ndan asgjë

Reperi i njohur nga Kosova, Fero dhe modelja Arbenita shpeshherë kanë qenë të lakuar nga portalet për ndarjen e tyre, mirëpo çifti i ka treguar të gjithëve se ata janë bashkë dhe më të dashuruar se asnjëherë më parë.Si Fero ashtu dhe Arbenita kanë ndarë me ndjekësit pamje të ndryshme nga momentet që kalojnë së bashku dhe mesa duket as Koronavirusi nuk ka mundur t’i ndalojë çiftin të qëndrojnë afër me njëri-tjetrin. Së fundmi ka qenë Fero ai i cili ka publikuar një foto ku shihet krah Arbenitës. Kur të gjithë janë të izoluar reperi ka preferuar që t’ia shprehë dashurinë të dashurës së tij, Arbenitës.

“Gruja jem ma e mira n’botë”, ka shkruar ai.

Vetëm pak javë më parë Fero në një intervistë të dhënë tha se ai dhe Arbenita kanë plane së bashku për të ardhmen.