• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dashuri dhe mirënjohje, Dafina feston ditëlindjen e të dashurit Dj Geek

Sesa e mirë është një lidhje dashurie e zbulojmë shpesh mes detajeve në rrjetet sociale, mes gjurmëve që personazhet e njohur lënë aty.

Këngëtarja Dafina Zeqiri në një post në Instagram ka uruar thjesht të dashurin e saj për ditëlindje e tij duke shkruar

“Urime ditëlindjen dashuria ime, të dua”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e imazhit që ka shkëputur nga pushimet e verës.

Ndërsa Genci (emri i vërtetë i DJ Geek), nuk ka kursyer mirënjohjen për të dashurën e tij duke i thënë: ” Të dua më shumë, faleminderit për gjithçka”.

Kështu dhe ne mësuam se mes Dafit dhe Gencit ka shumë dashuri, por edhe mirënjohje për ccfarë i japin njëri-tjetrit në lidhje.

Dafina është drejt finalizimit të albumit më të ri “Dafinë moj”, që pritet të publikohet së shpejti.

Kënga e saj e fundit është bashkëpunimi me reperin, Lyrical Son “Llafe llafe”./revistawho.com