• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

DARKA FAMILJARE/ Princ Leka dhe princeshë Elia, kalojnë të shtunën me Amosin dhe të dashurën e tij (FOTO)

Pas kurorëzimit të martesës së tyre në një ceremoni madhështore, Princ Leka dhe princeshë Elia Zaharia duken më të lumtur se kurrë. Përpos impenjimeve të Princit çifti kanë gjetur kohën e lirë për të darkuar me vëllain e Elias, Amosin dhe të dashurën e tij Gigliola Haveriku. Amos është i njohur për publikun shqiptar si aktor ndërsa Gigliola u bë e famshme pas pjesëmarrjes në The Voice. Kujtojmë se Elia ka një marrëdhënie shumë të mirë me të vëllain dhe ky i fundit një marrëdhënie shumë të mirë e kunatin, Princin. Kështu që edhe kjo foto nuk mund të mos ishte perfekte!/revistawho.com