• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Dancing With The Stars”, zbulohen konkurrentë të tjerë

niko-trixa

Vetëm pak javë na ndajnë nga nisja e edicionit të gjashtë të “Dancing With The Stars Albania”, ku edhe këtë vit do të garojnë mes njëri-tjetrit për 12 puntata personazhe të njohura të jetës publike. Nga dita në ditë, produksioni i këtij spektakli ka nisur të shpërndajë informacione dhe ne kemi mësuar që listës së personazheve VIP i janë bashkuar stilisti Niko Komani dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj… Përpara tyre është konfirmuar pjesëmarrja e Albatros Rexhaj, Florian Agalliu dhe Art Abazi në kategorinë e djemve, ndërkohë që në grupin e vajzave mbeten të konfirmuar emrat e Adrola Dushit dhe Dorina Memës.

Leave a Reply