• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Dagz i thotë “Të dua”, Einxhel nuk e ka një përgjigje

Einxhel dhe Dj Dagz po shijojnë fazën e mjaltit të marrëdhënies së tyre.

Nga videot e fundit ata shfaqen të shtrirë në krevat dhe Arbri i ka thënë “Të dua”. Einxhel nga ana tjetër ka çuditur me reagimin, pasi nuk foli fare vetëm buzëqeshi.

Einxhel ka qenë shumë më e rezervuar në raport me Dagz./revistawho.com