• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Dafina Zeqiri seksi në setin e fundit fotografik…

Këngëtarja Dafina Zeqiri sërish është shfaqur me foto seksi.

Krijuesja e shumë hiteve është drejtuar te fotografi Arton Humolli për të realizuar një set fotografik.

Vetëm pak ditë më parë Dafina hodhi në treg videoklipin e saj më të fundit  në bashkëpunim me Dj FlOW dhe Lumi B me titull “Rude Girl”.

d1

d2

d3