• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dafina Zeqiri lançon këngën e re, Këtë herë si “Rude Girl”

Duket se Dafinës i pëlqen gjithnjë e më shumë të tregojë anën e vrazhdë të saj si artiste, duke ardhur si një ‘vajzë e keqe’. Nga Rihanna e dikurshme që erdhi me ‘Rude Boy’, tani vjen Dafina me ‘Rude Girl’.

Sapo është lançuar kënga më e re e saj e cila vjen në bashkëpunim me Dj Flow dhe reperin Lumi B. Tekstin e këngës se ka shkruar Dafina dhe LumiB, ndërsa për muzikën është kujdesur vet Dj Flow.

Duffy e cila di gjithnjë të na surprizojë me projektet e saj edhe këtë herë ka ardhur shumë në formë dhe në stil e sigurisht duke u shoqëruar që në krye të herës me komente pozitive e komplimenta të shumta.

CLOSE
CLOSE