• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dafina nuk di të ndalet, a është ky postim paralajmërimi i një kënge të re?

Një nga këngëtaret më aktive gjatë pandemisë, por edhe më parë është pa dyshim Dafina Zeqiri. Ajo ka publikuar projekte të njëpasnjëshme dhe duket se nuk e ka ndërmend të ndalet. Dafina ka publikuar një foto me një ‘look’ ndryshe dhe shkruan “N’zemren e tina aty o Dafina”, duke lënë të kuptohet se mund të jetë një pjesë e tekstit në këngën e re.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit ishte “A je pendu”, i publikuar vetëm pak ditë më parë që u kthye menjëherë në superhit.

View this post on Instagram

n’zemren e tina, aty o Dafina

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on