• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dafina fshiu fotot me të dhe u përfolën për ndarje, reagon Dj Geek

Kanë vetëm pak kohë që e kanë bërë publike lidhjen e tyre, por së fundmi Dafina dhe Dj Geek u përfolën për një krizë në marrëdhënien e tyre. Shkak për këtë u bënë fotot që kishin publikuar me njëri-tjetrin dhe vendosën t’i fshijnë. Mirëpo Dj Geek ka reaguar së fundmi, duke provuar që dyshja vazhdojnë të jenë bashkë. Ai ka publikuar në Instastory, në pamje nga koncerti i fundit i Dafinës, mbrëmjen e djeshme në Gjakovë. Dj ka qenë në skenë bashkë me Dafinën, duke treguar se çdo gjë vazhdon të jetë si më parë. Në fotot e publikuara më parë ata shfaqeshin gjithmonë e më të dashuruar, prandaj fshirja e tyre erdhi e papritur për të gjithë.