• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Pa kategori

Cruz Beckham 16 vjeç, David dhe Victoria më krenarë se kurrë

Cruz Beckham ka festuar së fundmi 16-vjetorin e tij dhe në këtë ditë speciale nuk kanë munguar urimet e sinqerta nga prindërit e tij, David dhe Victoria që ndanë disa nga momentet më të dashura me djalin.
“Gëzuar 16-vjetorin vogëlushit tim. Paç ditët më të mrekullueshme, babi është shumë krenar për ty. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar David Beckham në urimin e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)


Ndërsa stilistja ka ndarë një tjetër video shoqëruar me këto fjalë: “Gëzuar ditëlindjen. Të gjithë të duam shumë. Jemi krenarë për djalin që je bërë. Kaq i ëmbël dhe kaq i mire. Të duam”.

Cruz është fëmija i tretë i dyshes së njohur. David dhr Victoria janë gjithashtu prindër të Brooklyn, 21 vjeç, Romeo, 18 vjeç dhe vajzës 9 vjeçare Harper Seven. /revistawho.com