• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Cristiano Ronaldo fotografohet me djalin dhe të dashurën, thashethemet e fundit vetëm i kanë afruar

Cristiano Ronaldo është fotografuar pas thashethemeve nga femra të ndryshme për abuzim seksual. Krah tij ishte edhe e dashura Georgina Rodriguez dhe djali i tij. Gjatë gjithë kohës ai tregonte afeksion për të birin duke i përkëdhelur kokën, në përpjekje për të treguar imazhin perfekt të një babai shembullor. Gjatë kohës që akuzat për të qëndrojnë, çështja mendohet se do shkojë në gjykatë, pavarësisht se vetë futbollisti i ka hedhur akuzat poshtë me deklaratat e tij./revistawho.com