• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Cozman paralajmëron “Si dje…”

Reperi i famshëm Cozman i cili kohët e fundit është përfolur shumë për problemet që ka me ligjin, ka lajmëruar fansat se kënga e tij më e re është gati dhe shumë shpejt do të publikohet.

Cozman ka postuar edhe një foto në të ciën shihet i menduar, pa zbuluar zhanrin e këngës e cila do të titullohet “Si dje”.