• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Cozman i mërzitur për ndarjen nga Tuna…ja fotoja

Pas ndarjes nga Tuna duket se reperi Cozman e ka përjetuar jo dhe aq mirë këtë fazë. Ndërkohë që ndodhej në aeroport gati për t’u nisur për Londër ai ka  publikuar një foto selfie ku shfaqet i mërzitur. Por diçka tjetër ka shfaqur ish e dashura e tij Tuna, e cila ka postuar një foto ku tregon linjat e saj seksi.

asasasas

tunnn

Leave a Reply