• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Covid sërish bën lëmsh “Netflix”-in, në rrezik “The Crown”

Xhirimet e serialit shumë të sukesshëm të ‘Netflix’, ‘Bridgerton’ u ndërprenë për herë të dytë brenda javës për shkak të infektimit të një prej antarëve të stafit me Covid. Pak më herët gjatë kësaj jave për të njëjtën arsye, u anulluan xhirimet për 24 orë dhe rinisën më tej. Por ky rast i dytë e ka shtyrë punën për një moment të dytë të pacaktuar.

Përfaqësues të ‘Netflix’ janë pyetur për këtë çështje, por nuk kanë rrëfyer asgjë. Nga ana tjetër pronarët e platformës janë në gjendje shumë të vështirë për shkak të virusit, pasi mund të detyrohen të shtyjnë xhirimet e sezonit të radhës së ‘The Crown’./revistawho.com