• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Copëza parajse në tokë, shikoni vilat dhe vendet ku pushojnë më të pasurit e botës (FOTOT)

Vila si nëpër ëndrra, copëza parajse për të kaluar pushimet verore. Dhe resorte për një udhëtim në mal. Këto janë pronat ku miliarderët e botës ‘fshihen’ për të marrë pak relaks. Nga Mark Zuckerberg, themeluesi i Facebook i cili ka një rezidencë një ishullin hauajan Kauai tek Richard Branson, sipërmarrësi britanik themelues i “Virgin Group” pronar një vile me pishinë në Marok. Ja disa nga vilat faraonike të super të pasurve të ndërtuara në vendet më të bukura të botës.