• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çiljeta publikoi projektin më të fundit muzikor, Afërdita e përkrah duke i shkruar këto fjalë

Një ditë më parë, Çiljeta publikoi projektin e saj më të fundit muzikor të titulluar ‘M’ke harru’ në bashkëpunim me Marsin.

Afërdita Dreshaj ka treguar pëlqimin për këngën e Çiljetës, duke e ndarë atë në ‘Instastory’ dhe duke shtuar se i ka pëlqyer shumë.

“Një perlë, të dua”, ka shkruar Afërdita krah postimit të fundit në ‘Instastory’. Edhe ndjekësit e Çiljetës e kanë komplimentuar për këtë projekt duke lënë komente pozitive në llogarinē e saj.

Me siguri edhe kjo këngë do të kthehet në një hit përgjatë muajve të nxehtë të verës./revistawho.com