• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çiljeta nuk para poston me Albanin, ama ka dhe momente të rralla si këto…

Postimet në rrjetet sociale, Çiljeta i ka të rralla tashmë dhe momentet që ndan janë tepër të përzgjedhura.

Megjithatë së fundmi ajo ka vendosur të ndryshojë foton e profilit në “Instagram”, duke zgjedhur një foto me partnerin e saj, Albanin.

Deri më tani, Çiljeta nuk ka ndarë një moment me të ndër postimet e tjera në rrjetet sociale, pasi duket se jetën private ka zgjedhur ta lërë të tillë.

Megjithatë kaq pak mjaftoi që Çiljeta të na i merrte vëmendjen sërish./revistawho.com