• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çiljeta: Është e vështirë ta mposhtësh dikë që nuk dorëzohet

Çiljeta Xhilaga, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj gjatë ditës së sotme me një shprehje të shpërndarë në rrjetet sociale… “Është e vështirë ta mposhtësh dikë që nuk dorëzohet”, – shkruhet në fotografinë e shpërndarë prej Çilit, ku duket edhe një luan. Xhilaga e ka konsideruar këtë shprehje, si thënien e ditës. Që prej “Këngës Magjike”, Çiljeta ka qenë e rezervuar në daljet mediatike dhe pritet që ajo të sjellë një tjetër produkt muzikor. / revistawho.com

#quote#of#the#day☝🏾

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on